5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Класична ножица за ограда 540FCS

Вкупна должина: 54 cm
Должина на нож: 23 cm

Со користење на класичната ножица GARDENA 540 FCS можат да се постигнат одлични резултати во потстрижувањето на вашата жива ограда. Острите не лепливи сечила од 23 cm и ергономските дрвени рачки ја прават оваа ножица лесна за употреба и многу ефикасна.

Клуб Цена
1320 ден. 1390 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 180695 Категории: ,