• 180511
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Kлацкалка Trixy

Структурата е изработена од пластика која гарантира цврстина и стабилност на производот, како и издржливоста на боите со текот на времето
Тежина: 2.9 kg

Клуб Цена
989 ден. 1099 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 180511 Категории: ,