• 191092
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Класиче лонец со капак тегет 30/18.0

Димензија: 36cm x 296mm
Количина: 30lit
Боја: тегет

Клуб Цена
2771 ден. 3079 ден.

На залиха

SKU: 191092 Категории: ,