14% попуст
Заштеди со Клуб цена

Кеса за правосмукалка gorenje GB2TBR

Димензии (ШxВxД): 16,5 × 3 × 21 см
Нето тежина: 0,1 кг
Бруто тежина: 0,2 кг

 

Клуб Цена
300 ден. 350 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство