• 186363
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Керамички сад за зачин цвет F03198-SPI

Материјал: керамика
Димензии (cm): 8 x 5,5

Клуб Цена
215 ден. 239 ден.

На залиха

SKU: 186363 Категории: ,