• 186769
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Керамичка столна ламба SIGMA HS7535

Материјал: Керамика
Висина: 25cm
Грло Е14
Максимум: 40W

Клуб Цена
566 ден. 629 ден.

На залиха

SKU: 186769 Категории: ,