6% попуст
Заштеди со Клуб цена

Керамичка плотна BEKO HIC64502T

4+1 Грејни зони
Сензор команди SLIDER
Автоматско исклучување
Индикатор за топлина
Child Lock заштита за деца

Клуб Цена
14999 ден. 15999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 157609 Категории: , Ознака: