10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Керамичка плотна BEKO HIC64401 1X

4 Грејни зони
Сензор контроли
Автоматско исклучување
Заштита од прегревање
Индикатор за топлина
INOX рамка

Клуб Цена
13499 ден. 14999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 025831 Категории: ,