14% попуст
Заштеди со Клуб цена

Керамичка плотна BEKO HIC64102

4 Грејни зони
Странични контроли
Автоматско исклучување
Заштита од прегревање

Клуб Цена
11190 ден. 12999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 162006 Категории: ,