17% попуст
Заштеди со Клуб цена

Керамичка плотна BEKO HIC64100W

Bridge функција
Тип на уредот:Електричен (керамичко стакло)
Функција за отстранување нечистотии
Димензии (ДxШxВ): 51 x 58 x 3.7 cm

Клуб Цена
12419 ден. 14999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 085362 Категории: ,