15% попуст
Заштеди со Клуб цена

Керамичка плотна BEKO HDMC32400TX

Димензии (ДxШ): 54 x 30 цм
Завршна керамика од црно стакло
Контрола на допир
Моќност: 2,90 W

Клуб Цена
9349 ден. 10999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 040663 Категории: ,