• 172067
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Казанче за WC 005M

Димензии:36×9,5×42 cm

Клуб Цена
1664 ден. 1849 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 172067 Категории: ,