• 187011
5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Касерола длабок IMPERIAL 16/1.9 3223

Димензија: 16cm x 100mm
Количина: 1.9lit

Клуб Цена
1006 ден. 1059 ден.

На залиха

SKU: 187011 Категории: ,