• 297

Караоке систем Vivax BS-650

AUX влез
Bluetooth поврзување со телефон
Бежичен микрофон
FM радио функција
USB влез
65W јачина на звук
4500mAh батерија (12 часа уживање во музика)

9999 ден.

Само 1 останати во залиха

SKU: 174870 Категорија: