• 079671
14% попуст
Заштеди со Клуб цена

Капак за WC Шоља ICST 792

Димензии:45,5×37,3 cm
Soft Close механизам

Клуб Цена
1790 ден. 2090 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 079671 Категории: ,