5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Kaпак за WC Шоља ICST 783

Димензии:45.5×37.3 cm
Материјал:дуропласт

Клуб Цена
1519 ден. 1599 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 079679 Категории: ,