5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Kaпак за WC Шоља ICST 781

Дизајниран капак
Димензии:42,7 x 37,4 cm

Клуб Цена
1177 ден. 1239 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 079677 Категории: ,