• 079676
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Капак за WC Шоља ICST 780

Димензии:45,5 x 37,3 cm

Клуб Цена
1079 ден. 1199 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 079676 Категории: ,