5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Капак за WC Шоља ICST 719

Димензии:45,5×37,4cm
Soft Close механизам

Клуб Цена
988 ден. 1040 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 184877 Категории: ,