5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Капак за WC Шоља ICST 694

Димензии:42,7 x 37,4 cm
Материјал:мдф

Клуб Цена
1510 ден. 1590 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 181805 Категории: ,