• 158893
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Kaпак за WC Шоља Дуропласт 723

Димензии:45,5 x 37,3 cm
Mатеријал:дуропласт

Клуб Цена
981 ден. 1090 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 158893 Категории: ,