5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Kaпак за WC Шоља Дуропласт 722

Димензии:45,5 x 37,4 cm
Mатеријал:дуропласт

Клуб Цена
712 ден. 749 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 158892 Категории: ,