• 039464
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Канта за во бања 5L ICA 8262B

Боја:црна

Клуб Цена
891 ден. 990 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 039464 Категории: ,