• 158902
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Канта за бања 5L ICA 8262 R

Боја:црвена

Клуб Цена
891 ден. 990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 158902 Категории: ,