• 179775
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Канта со педала ЕК161-5

Канта за отпадоци со педала

Клуб Цена
620 ден. 689 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 179775 Категории: ,