• 200988
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Канта Rostfray 8L EK65-3

Капацитет:8L

Клуб Цена
818 ден. 909 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 200987 Категории: ,