• 200981
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Канта Rostfray 5L EK33-5

Капацитет:5L

Клуб Цена
764 ден. 849 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 200981 Категории: ,