• 200977
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Канта Rostfray 5L EK33-2

Капацитет:5L

Клуб Цена
413 ден. 459 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 200977 Категории: ,