• 200980
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Канта Rostfray 3L EK33-1

Капацитет:3L

Клуб Цена
284 ден. 315 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 200980 Категории: ,