• 200985
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Канта Rostfray 20L EK65-5

Капацитет:20L

Клуб Цена
1439 ден. 1599 ден.

Само 2 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 200985 Категории: ,