• 200986
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Канта Rostfray 12L EK65-4

Капацитет:12L

Клуб Цена
962 ден. 1069 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 200986 Категории: ,