• 200979
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Канта Rostfray 12L EK33-4

Капацитет:12L

Клуб Цена
616 ден. 685 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 200979 Категории: ,