• 185579
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Канта со педала Inox 8L

Капацитет:8L
Inox

Клуб Цена
603 ден. 670 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 185579 Категории: , Ознака: