• 185584
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Канта fabbygo со педала Inox 30L

Капацитет:30L
Inox

Клуб Цена
1205 ден. 1339 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 185584 Категории: , Ознака: