• 185580
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Канта fabbygo со педала Inox 12L

Inox
Капацитет:12L

Клуб Цена
801 ден. 890 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 185580 Категории: , Ознака: