• 578
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Канта fabbygo со педала Бела 5L

Боја:Бела
Капацитет: 5L

Клуб Цена
486 ден. 540 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 185578 Категории: , Ознака: