• 039482
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Канта + Четка 5L ICS 8254

Боја:хром

Клуб Цена
801 ден. 890 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 039482 Категории: ,