• 8
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Камин Stil fabbygo со гусен поклопец

Моќност: 10 kW
Димен отвор:11.8 cm
Тежина: 73 kg
Димензии: 440х385х820mm

Клуб Цена
14391 ден. 15990 ден.
Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство