5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Камин на пелет MBS Pellet 10 – Крем

Моќност – 10kw
Површина: 50-64m2
Резервоар: 23kg
Димензии: 98x56x49cm

Клуб Цена
49390 ден. 51990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство