5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Камин на пелет fabbygo 15kw Бордо

Моќност – 6 – 15kw
Површина на загревање: 120m2
Капацитет на резервоар: 35кг
Степен на искористеност: 94%
Димензии: 105x72x61cm

Клуб Цена
68390 ден. 71990 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство