5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Камин на пелет Bauer 35kw

Моќност:12-35 kw
Загревање:do 220 m2
Капацитет на резервоар:55kg
Димензии:635x810x1180mm
Тежина:250 kg
Потрошувачка:2,1-6,2 kg/h

Клуб Цена
113990 ден. 119990 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство