• hkjhjnkln
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Камин на цврт.гориво fabbygo Еко-Елегант

Моќност: 6-6 kw 
Димензии: 41х35х75 cm

Клуб Цена
8991 ден. 9990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство