• hkjhjnkln
25% попуст
Заштеди со Клуб цена

Камин на цврт.гориво fabbygo Еко-Елегант

Моќност: 6-6 kw 
Димензии: 41х35х75 cm

Клуб Цена
7490 ден. 9990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство