5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Камин на црвсто гориво fabbygo Largo

Димензии: 72 x 53 x 81cm
Јачина: 15kw
Димен отвор : Централен  Ø11.8cm
Тежина: 85kg
Тип на Гориво: Дрво, Јаглен

Клуб Цена
23740 ден. 24990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство