5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Камин MBS Termo Pellet 20kw – Крем

Димензии (ВxШxД): 1168x596x713mm
Јачина: 20 kw
Топлотна моќ на Вода: 14,2 kw
Топлотна моќ на Околина: 5,8kw
Јачина На Електричен Дел: 500 w
Волумен на Котел: 46 литри
Степен на искористенос: 92,14%
Издувен чад : Позадинско / Ø 80mm
Тип на Гориво: Пелет
Неделно Програмирање

Клуб Цена
104490 ден. 109990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство