5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Камин MBS Termo Pellet 20kw – Црн

Моќност:20kw
Димензии:116.8×59.6x73cm
Површина на загревање:100-120 m²
Количина на вода во котелот:46L
Тежина:216L

Клуб Цена
104490 ден. 109990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство