5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Камин MBS Happy Црн

Димензии на шпоретот – 745 x 400 x 410 mm
Димензии на ложиштето – 250 x 270 x 300
Моќност – 6 kW
Ефикасност – дрво 82%, јаглен 82%
Капацитет на греење – 35 m2 дрво, 40 m2 јаглен
Тежина на шпоретот – 54 kg
Одвод за чад – централен
Пречник на одводот за чад – Ф120
Гориво – дрво и јаглен

Клуб Цена
11390 ден. 11990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство