23% попуст
Заштеди со Клуб цена

Камин MBS Elit

Димензии на шпоретот:800 x 588 x 493 mm
Димензии на ложиштето:300 x 400 x 350
Моќност – 8,6 / 9 kW
Ефикасност:дрво 76%, јаглен 74%
Капацитет на греење:56 m2 дрво, 59 m2 јаглен
Тежина на шпоретот:131 kg
Одвод за чад:централен
Пречник на одводот за чад:Ф120
Гориво:дрво и јаглен

Клуб Цена
30988 ден. 39990 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство