5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Камин MBS ЕКО Pellet 33kw – Црвен

Моќност:34kw
Грејна површина: 214 м2
Димензии:1436x714x942 mm
Дијаметар на цевка за чад Ø 120 mm
Боја:црвена

Клуб Цена
123499 ден. 129999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство