• gfhfghfgh
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Камин fabbygo Lux со гусен поклопец

Јачина: 11 kw
Димен отвор : Централен Ø11.8cm
Тежина: 77kg
Тип на Гориво: Дрво, Јаглен

Клуб Цена
17091 ден. 18990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство