6% попуст
Заштеди со Клуб цена

Камин fabbygo Lux со рерна

Димензии: 44 x 38.5 x 91cm
Димензии на рерна: 36 x 31 x 40cm

Јачина: 11kw
Димен отвор : Централен  Ø11.8cm
Тежина: 65kg
Тип на Гориво: Дрво, Јаглен

Клуб Цена
18791 ден. 19990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство