• дсффгх
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Камин fabbygo Lux со рерна

Димензии: 44 x 38.5 x 91cm
Димензии на рерна: 36 x 31 x 40cm

Јачина: 11kw
Димен отвор : Централен  Ø11.8cm
Тежина: 65kg
Тип на Гориво: Дрво, Јаглен

Клуб Цена
17991 ден. 19990 ден.
Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство